574-650-202 biuro@ad-fenix.pl

Baza lekarzy i gabinetów lekarskich

Baza lekarzy, baza danych lekarzy

Bazy danych lekarzy ze względu na swoją specyficzną grupę, mogą nie zawierać tak szczegółowych danych, jak inne specjalności. Ich danymi najbardziej interesuję się firmy farmaceutyczne, organizacje związane z rynkiem medycznym lub też producenci i przedstawiciele sprzętów medycznych. Co możesz znaleźć? Baza lekarzy w Polsce pozwoli nie tylko dowiedzieć się, gdzie pracują lekarze, czy w prywatnej praktyce, czy w placówkach publicznych. To także informacja o specjalizacji, która pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Powinien być przetwarzany dokładnie tak samo, jak bazy danych w innych branżach. Zastosowanie zawartych w nich informacji będzie bardzo podobne. Baza lekarzy na określonym terenie pozwala na dokładniejsze poznanie odbiorców oraz ich życia i przyzwyczajeń. Nic nie może powstrzymać powolnego rozwoju bazy danych lekarzy. Możesz to stworzyć samodzielnie. Jednak zajmuje to dużo czasu. Musisz skontaktować się z lekarzem, aby znaleźć numer telefonu, adres pracy, stronę internetową itp. Jeśli chodzi o produkty medyczne i rewolucyjne odkrycia, szybkość reakcji ma kluczowe znaczenie. Dlatego wiele firm farmaceutycznych i naśladowców wie, że dla NFZ i prywatnych baz lekarskich bardziej opłaca się współpracować z agencjami zewnętrznymi i kupować gotowe bazy.

Obecnie wiele firm korzysta z istniejących baz danych. Następnie liczy na prowadzenie szeroko zakrojonych działań marketingowych i znalezienie partnerów. W tym samym celu można wykorzystać ogólnokrajową bazę danych lekarzy. Łatwo jest przeanalizować, gdzie Twój produkt jest najbardziej interesujący. Baza lekarzy zawiera prawie wszystkie adresy lekarzy zarejestrowanych i praktykujących w Polsce. W tym indywidualne praktyki i placówki medyczne. Z bazy lekarzy z różnych źródeł wynika, że do najpopularniejszych zawodów medycznych wyszukiwanych w Internecie należą:

 • dermatologia
 • gastrologia
 • neurologia
 • ortopedia
 • rehabilitacja
 • endokrynologia

Baza lekarzy jest odpowiednia dla firm z branży medycznej lub producentów farmaceutycznych. Udostępniana jest podmiotom chcącym nawiązać współpracę B2B z lekarzami. Korzystanie z bazy danych lekarzy może znacznie poprawić efektywność firmy. To rzetelne informacje uzyskane dzięki budowie odpowiedniej platformy informacyjnej. Ważne są też systemy, na których eksperci codziennie pracują nad tworzeniem elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

 • Baza Emailowa lekarze i gabinety lekarskie

  Już od:496.25
  Wybierz opcje
 • Baza Telefoniczna Emailowa lekarze i gabinety lekarskie

  Już od:719.20
  Wybierz opcje